Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Zakochani

Zaproszenia ślubne z kolacji Zakochani to propozycja obok której nie można przejść obojętnie. Wyróżniają się one wyjątkowym wzornictwem i znakomitą jakością wykonania, na dowolnie wybranym rodzaju papieru. Nie kojarzą się one z typowymi i najbardziej popularnymi zaproszeniami ślubnymi, dzięki czemu możecie mieć pewność, że Wasi gości dostaną do swoich rąk zaproszenie, które zapamiętają i które wzbudzi w nich emocje.
Zaproszenia ślubne z tej kategorii utrzymane są w kolorystyce intensywnej czerwieni, która stanowi idealne odwzorowanie miłości i intensywności łączącego Was uczucia. Na zaproszeniu znajdują się ponadto wizerunki dwóch postaci, które goście z łatwością połączą z Wami - przyszłą Parą Młodą. Zaproszenia przed złożeniem mają format A5 i dostępne są wraz z białą kopertą. Jeśli zdecydujecie się na ich zamówienie, sprawdźcie też inne elementy dekoracyjne z kolekcji Zakochani, bo z pewnością pomogą one stworzyć spójny i atrakcyjny wizualnie efekt na Waszym weselu.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij