Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Wiosenny Kwiat

Zaproszenia ślubne Weselny Kwiat są niezwykle efektowne, gdyż nawiązują swoim wzornictwem do magii uczucia rozkwitającego między dwójką zakochanych i oddanych sobie osób. Będą one wspaniałym sposobem na zakomunikowanie gościom, że chcecie przeżyć z Nimi najważniejsze momenty waszego życia i podzielić się tym uczuciem, które codziennie pielęgnujecie i umacnianie między sobą. Motywy kwiatowe, które znalazły się na zaproszeniach ślubnych Weselny Kwiat nawiązują do wielu różnych rodzajów roślin, które w okresie wiosennym i letnim pojawiają się w ogrodach i na łąkach.
Zaproszenia ślubne Weselny Kwiat przed złożeniem mają format A5 i mogą zostać wykonane na gładkim i prążkowanym papierze, jak również na takim, który swoją fakturą będzie przypominał skórę. Można je w dowolny sposób spersonalizować, wybierając treść z naszych propozycji lub uzupełniając ją samodzielnie. Zamawiając zaproszenie Weselny Kwiat w jednym z wybranych wariantów kolorystycznych  z pewnością zrobicie na gościach niezapomniane wrażenie, a jednocześnie subtelnie dacie im znać, w jakim stylu odbędzie się wasze przyjęcie weselne i czego mogą się po nim spodziewać.
 
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij