Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Uroczy Deszcz

Zaproszenia ślubne Uroczy Deszcz mogą okazać się dla Was idealne, jeśli organizujecie swoje wesele jesienią, zimą czy na wiosnę. Nie da się ukryć, że pogoda panująca wówczas za oknem może być nieco bardziej kapryśna, a nieproszony gość - deszcz, jednak zdecyduje się złożyć Wam wizytę. Zaproszenia ślubne Uroczy Deszcz dają niejako pstryczka w nos pochmurnej pogodzie i obracają ją w żart - przedstawiają one bowiem urocze i zabawne postacie, które wymieniają uściski i pocałunki pod parasolem. Jeśli Wasi goście dostaną do swoich rąk takie zaproszenia, z pewnością szeroko się uśmiechną, a kto wie, może nawet wezmą ze Wasze wesele parasol!
Zaproszenia ślubne Uroczy Deszcz już na etapie informowania gości o planowanej przez Was ceremonii, poinformują ich, że niezależnie od aury, zamierzacie się świetnie bawić. W ofercie naszego sklepu dostępna jest cała kolekcja dodatków dekoracyjnych z kategorii Uroczy Deszcz, którą możecie wykorzystać już na samym weselu - np. zamawiając winietki z tym motywem czy też pojemniki na ciasto, które później rozdacie gościom. 
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij