Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Tender Love

Zaproszenia ślubne Tender Love cechuje dość minimalistyczna kolorystyka i forma, która wywołuje pozytywne skojarzenia, zostaje zapamiętana i niesie ze sobą modny, nowoczesny i delikatny efekt wizualny. Wybór zaproszeń z tym motywem podkreśli wagę łączącego Was uczucia, a jednocześnie przekaże gościom, że na waszym weselu będą się świetnie bawić. Dostaną do swoich rąk zaproszenie o dość humorystycznej formie, które powiadomi ich, że organizujecie przyjęcie weselne, które będzie luźne, roztańczone, skoncentrowane na bliskich relacjach, pełne radosnej zabawy.
Zaproszenia ślubne z czarną kreską, którą narysowane zostały postacie zakochanych, wspaniale będą komponować się z innymi elementami kolekcji ślubnej Tender Love dostępnymi w naszym sklepie. Za ich pomocą można stworzyć zachwycającą dekorację sali weselnej, zestawiając je z intensywną czerwienią czy serduszkami. Zaproszenia Tender Love dostępne są w wielu różnych wariantach i są w pełni personalizowane.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij