nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Słodkości

Krówki to słodkości, który lubi prawdopodobnie każdy. Te, które są dostępne w naszym sklepie posiadają przygotowane przez nas etykiety i opakowania, które sprawiają, że przy zachowaniu niesamowitego smaku, stają się one czymś więcej niż zwykłym i popularnym cukierkiem. Możecie je rozdać gościom w ramach podziękowania za przybycie na Wasz ślub lub umieścić je na specjalnym stole ze słodyczami, z którego goście będą mogli w dowolnym momencie wybrać dla siebie taki smakołyk, na jaki mają ochotę. Dobrym pomysłem wydaje się też położenie personalizowanych krówek przy winietkach. Weselnicy tuż po zajęciu swojego miejsca przy stole mogą je schrupać, oczekując na pierwszy posiłek.
Słodkie krówki, które możecie u nas zamówić, dostępne są w wielu różnorodnych motywach i kolorystykach, dzięki czemu z łatwością wybierzecie takie, które najlepiej będzie się komponować z wystrojem sali weselnej i stylem, w jakim odbędzie się Wasze wesele. Jeśli będą dominować naturalne dekoracje z żywych kwiatów, te krówki powinny okazać się strzałem w dziesiątkę. 
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij