nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Produkty drewniane

Produkty drewniane

Produkty drewniane to szczególna kategoria produktów w naszym sklepie internetowy, która może stanowić dla Was źródło inspiracji w kwestii wystroju sali weselnej i stołów dla gości. Znajdziecie tutaj drewniane podstawki na winietki, które prezentują się naprawdę efektownie w połączeniu z białymi i kolorowymi obrusami oraz księgę gości, która prezentuje się naprawdę pięknie i z pewnością przypadnie do gustu weselnikom, a dla Was będzie stanowić wartościową i trwałą pamiątkę ślubu.
Jeśli zastanawiacie się nad tym, co wręczyć świadkom w ramach podziękowania znajdziecie u nas drewniane skrzynki, które możecie uzupełnić dowolnym alkoholem lub innymi rzeczami, zależnie od Waszych pomysłów. Dostępne są również tappery z napisem Love i Sto lat, które możecie wykorzystać podczas robienia sobie zdjęć z gośćmi. Ofertę uzupełniają dekoracyjne zawieszki i łapacze snów, a także pudełka na obrączki.

 
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij