nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Podziękowania z możliwością spersonalizowania

Personalizowane podziękowania to najlepszy sposób, aby wyrazić swoją wdzięczność bliskim osobom. W ofercie naszego sklepu znajdują się statuetki z grawerem, które możecie wręczyć rodzicom, świadkom, dziadkom i babciom, przekazując im w ten sposób, że doceniacie ich wkład w Wasze życie, wychowanie czy przygotowanie przyjęcia weselnego, które przecież nie mogłoby się odbyć bez nich. Wręczenie im naszych statuetek to sposób na to, aby poczuli się docenieni i wyróżnieni, a na ich twarzach pojawił się promienny uśmiech wzruszenia.
W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele różnych wzorów akrylowych statuetek, które możecie spersonalizować, jak na przykład ta dla najlepszego świadka. Wygrawerujemy na nich Wasze imiona, datę ślubu oraz - jeśli tylko chcecie - tekst podziękowania stworzony przez Was, co doda statuetce indywidualnego charakteru i będzie jednocześnie stanowić wartościową pamiątkę Waszego ślubu.
Wspaniałym pomysłem na podziękowanie najbliższym może być również wręczenie im skrzynki (w kolorze mahoniu, granatu, czerwieni czy brązu) na alkohol z grawerem, ozdobionej barwionym suszem z polskich ziół. Na sianku, które znajduje się w skrzynce możecie umieścić dowolny alkohol, dostosowany do preferencji osoby, której zostanie ona wręczona w ramach podziękowania.
 
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij