nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Magnesy z otwieraczem

Magnesy z otwieraczem dostępne w naszym sklepie to sposób, aby podziękować gościom za przybycie na ślub i huczną, wspólną zabawę na weselu do białego rana. Magnesy te dostępne są w wielu różnych wzorach i wzbogacone zostały o otwieracz. Ten praktyczny podarunek z pewnością przypadnie do gustu gościom, którzy otrzymując je, poczują się docenieni i wyróżnieni.
Praktyczne metalowe krążki z naszego sklepu mogą być magnesem, który goście umieszczą na swoich lodówkach, otwieraczem, który wrzucą do torebki i wykorzystają w razie potrzeby lub magnesem i otwieraczem, który w zależności od sytuacji będzie zmieniał swoją funkcję. Dzięki różnorodnym wzorom magnesów dostępnych u Nas, z łatwością wybierzecie taki, który będzie Wam najbardziej odpowiadał wizualnie i dopasuje się do charakteru całej uroczystości. Magnesy możecie również wykorzystać jako dodatek do słodkiego podarunku np. ciasta zapakowanego w jedno z naszych pudełeczek weselnych.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij