Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Kwiatowe Pole

Zaproszenia ślubne Kwiatowe Pole swoją inspirację czerpią z motywów kwiatowych, niezwykle popularnych w branży ślubnej. Z pewnością przypadną one do gustu osobom, które kochają naturę i znajdują w niej ukojenie. Dostarczenie do gości zaproszeń ślubnych Kwiatowe Pole to subtelny sposób na przekazanie im dwóch wiadomości - tej, że chcecie, aby byli na waszym weselu i radośnie poruszali nóżką w rytm największych przebojów oraz tej, że przyjęcie będzie swoją stylistyką nawiązywało do stylu boho, folkowego, rustykalnego albo tradycyjnego i pełno będzie na nim naturalnych, kwiatowych dekoracji, które zawsze niezwykle pięknie się prezentują.
Zaproszenia ślubne Kwiatowe Pole dostępne są w różnobarwnych motywach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością znajdziecie takie, które najlepiej wpisze się w Wasze indywidualne oczekiwania. Możecie wybrać rodzaj papieru, na jakim zostaną wykonane i w pełni je spersonalizować, dodając do nich np. stworzoną przez Was treść, opisującą magię łączącego Was uczucia i informującą gości o ślubie i przyjęciu weselnym. Motywy kwiatowe, w które ubrane zostało zaproszenie ślubne z tej kolekcji, są ponadczasowe, a sama stylistyka zaproszenia z pewnością nie będzie uchodzić za banalną. Możecie dobrać do nich inne elementy dekoracyjne na stoły z tej kolekcji, na przykład zawieszki na alkohol.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij