Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Kwiatowa Miłość

Zaproszenia ślubne z kolekcji Kwiatowa Miłość łączą w sobie piękne wizualne motywy kwiatowe z nutami niewymuszonego romantyzmu i magii łączącego Was uczucia. Dostępne są one w kilkunastu wariantach kolorystycznych, które możecie dobrać do motywu przewodniego waszego wesela i barw elementów dekoracyjnych, na które się zdecydowaliście. Kiedy otrzymają je Wasi goście, z pewnością wzbudzą w nich pozytywne odczucia i z niecierpliwością będą oczekiwali dnia, w którym będą Wam towarzyszyć zarówno w Kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego, jak również podczas weselnej, szalonej zabawy do białego rana.
Zaproszenia ślubne Kwiatowa Miłość zachwycają swoją stylistyką. Biel pięknie łączy się z kwiatami, które w przypadku tego zaproszenia przybrały formę przypominającą wianek, który zdobi zdobi głowę Panny Młodej. Zaproszenia te możecie w dowolny sposób spersonalizować, a gratis otrzymacie biała kopertę, w której przekażecie je gościom. W naszym sklepie możecie zamówić również księgę gości, która wizualnie będzie pasować do zaproszeń, co z pewnością zrobi dobre wrażenie na gościach i zostanie przez nich zapamiętane. Księgi gości z kolekcji Kwiatowa Miłość są wspaniałym dodatkiem weselnym. 
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij