Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Kolory Kwiatów

Kwiaty kojarzą się z ceremonią ślubną, są jej niemal nieodłącznym elementem, bo trudno przecież wyobrazić sobie dekorację sali weselnej czy Kościoła wykonaną bez nich. Motywy kwiatowe są jednocześnie jednym z wzorów, które pojawiają się na zaproszeniach ślubnych najczęściej i cieszą się największą popularnością wśród przyszłych Par Młodych.
Wręczenie gościom zaproszenia ślubnego z pięknym motywem kwiatowym to sposób, aby zakomunikować im, w jakim stylu odbędzie się Wasze wesele. W ofercie naszego sklepu znajdują się zaproszenia w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu w łatwością dobierzecie takie, które będzie spójne z zaplanowanym przez Was motywem kolorystycznym. Pastelowe motywy kwiatowe z zaproszeń można w bardzo łatwy sposób przenieść również na samo wesele - wystarczy, że zamówicie inne elementy kolekcji ślubnej Kolory Kwiatów z naszego sklepu (np. plany stołów czy winietki).
Zaproszenia ślubne, które możecie zamówić, przed złożeniem mają format A5 i drukowane są na kilku różnych rodzajach dobrego jakościowo papieru - zależnie do Waszych indywidualnych preferencji. Możecie je też w dowolny sposób spersonalizować np. wybierając treść zaproszenia z propozycji znajdujących się w naszej bazie lub uzupełniając je o własną treść.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij