nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Kolekcja Wiosenny Kwiat

WIOSENNY KWIAT to z pewnością jedna z najbardziej efektownych kolekcji ślubnych proponowanych przez nasz sklep. Wiosną przyroda budzi się do życia, a wiosenne miesiące stanowią jedne z najwspanialszych momentów na ślub i wesele, co będzie symbolizować rozkwitającą miłość pary młodej.
Dzięki spójnym graficznie dodatkom z wiosennymi kwiatami uroczystość zachowa spójny motyw, a sala, w której się odbywa zaprezentuje się jeszcze piękniej. Już na wejściu zaproszonych gości przywita efektowny plan stołów dostępny w osiemnastu kwiatowych motywach różniących się od siebie między innymi kolorystyką. Rodzina i przyjaciele będą mogli wpisać życzenia i dedykacje dla młodej pary do przepięknej księgi gości, także ozdobionej wiosennymi kwiatami.
W kolekcji znalazły się oczywiście również drukowane zaproszenia ślubne oraz personalizowane dodatki weselne, takie jak pudełka na ciasta, alkohol i koperty, winietki i numery stołów. To idealny wybór na ślub odbywający się wiosną lub wczesnym latem.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij