nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Kolekcja Tender Love

Love tender

Ślubna kolekcja TENDER LOVE to projekt z założenia oparty o minimalistyczne środki wyrazu, a jednocześnie wywierający efektowne wrażenie. Grafiki zdobiące personalizowane dodatki weselne podkreślają subtelną i delikatną miłość, zgodnie z nazwą kolekcji.
Czarna kreska jaką narysowane zostały tu postacie zakochanych świetnie komponuje się z intensywną czerwienią detali w postaci serduszek i innych dekoracji. Całość wywołuje humorystyczne, a przede wszystkim romantyczne skojarzenia. Goście zapoznają się z nimi na długo przed uroczystością otrzymując drukowane zaproszenia dostępne w kilkunastu wariantach, przedstawiających zakochaną parę. Uroczystość i wspólne przeżywanie tego wspaniałego dnia wraz z nowożeńcami dopełnią się po dokonaniu wpisu w pięknej księdze gości.Kolekcja TENDER LOVE obejmuje także między innymi personalizowane menu, Obok niego na stole znajdą swoje miejsce także numerki oraz pudełka na ciasto i alkohol. Te wyjątkowe dekoracje ślubne ozdobią każdą uroczystość niezależnie od pory dnia i roku.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij