nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Kolekcja Rustical

Rustykalne wesela cieszą się niesłabnącą popularnością, zwłaszcza gdy odbywają się w cieplejszych porach roku i bliskich naturze lokalizacjach. Ostateczny efekt będzie jeszcze ciekawszy, gdy wszystkie dodatki ślubne trzymać się będą założonego motywu. W takim właśnie celu stworzyliśmy kolekcję ślubną RUSTICAL, obejmującą inspirowane wsią i naturą zaproszenia ślubne i personalizowane dodatki weselne.
W jej ramach proponujemy zaproszenia ślubne z nadrukiem z kilkunastu wariantach do wyboru (i do koloru!). Numery na stół na rustykalne wesele doskonale podkreślają charakter uroczystości, nawiązując estetyczne do wnętrza wiejskiej drewnianej chaty i piękna polnych kwiatów. Te same motywy goście mogą ujrzeć także na zawieszkach na alkohol, które świetnie przykryją często niezbyt korespondujące z nastrojem uroczystości etykiety.
Zaproponować możemy także między innymi plany stołów, menu, pudełka na koperty, ciasto i alkohol, czy też księgę gości. Wszystko po to, by goście jeszcze mocniej poczuli swojski klimat rustykalnego wesela, który podkreśla kolekcja RUSTICAL.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij