nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Kolekcja Pobieramy Się

Kolekcja POBIERAMY SIĘ to jedna z ciekawszych proponowanych przez nas kolekcji. Ogłoszenie tej wspaniałej nowiny powinno odbyć się w romantycznej atmosferze wśród bliskich nam osób.
Równie ważny jest motyw przewodni wesela oraz dodatki, które będą ze sobą współgrały. Jej estetyka doskonale pasuje do uroczystości organizowanych wiosną i latem, gdy otacza nas zapach kwiatów. Połączenie kolorowych kwiatów utrzymanych w stonowanych barwach dodadzą nutki romantyzmu w tym wyjątkowym dniu.
Do tej kolekcji zaliczają się wszystkie niezbędne dodatki, takie jak pudełka na koperty, plany stołów, menu, numery na stół, zawieszki na alkohol, winietki, naklejki na ciasto, pudełka na cista, pudełka na alkohol. Zaproszenia ślubne dostępne w kolekcji odkrywają rąbka tajemnicy na temat motywu przewodniego wesela. Natomiast księga gości utrwali wspomnienia w postaci pamiątkowych życzeń.
Dodatki weselne dostępne są aż w 18 wariantach do wyboru, dzięki czemu każda para młoda bez problemu znajdzie tu coś dla siebie.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij