nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Kolekcja Love

Jeśli wesele ma być dopięte na ostatni guzik, warto zadbać o to, by wszystkie dodatki weselne doskonale ze sobą współgrały. Z tego względu w naszym sklepie stworzyliśmy kompletne kolekcje ślubne obejmujące produkty z różnych kategorii, które łączy wspólny design. Jednią z nich jest KOLEKCJA LOVE.
Zawiera w sobie ciekawą kwiatową estetykę z romantycznymi motywami. Zaproszenia ślubne w tej kolekcji to aż kilkadziesiąt ciekawych wzorów różniących się od siebie między innymi wersjami kolorystycznymi. Kolekcja pełna jest również funkcjonalnych i spójnych graficznie ślubnych dodatków personalizowanych. Przykładowo zawieszki na alkohol to bardzo istotny detal, który dodaje oprawie uroczystości elegancji i szyku. W tym przypadku nasi klienci mają do wyboru aż 18 wzorów.
Gościom będzie z pewnością miło, gdy na stole ujrzą udekorowane tym samym motywem naklejki na ciasto z dedykacją od państwa młodych. W kolekcji LOVE znajdują się także między innymi księgi gości, pudełka na alkohol, plany stołów czy pudełko na koperty. Jednym słowem wszystkie najważniejsze dodatki weselne w prawdziwie miłosnym stylu, zgodnie z nazwą całej kolekcji!
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij