Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Kolekcja Garden

Kolekcje weselne zdecydowanie upiększają uroczystość i nadają jej spójności. Gdy wszystkie dodatki ślubne tworzą jeden zgrany motyw, uroczystość nabiera jeszcze piękniejszego wymiaru.
Jedną z ciekawych kolekcji, które możemy zaproponować młodej parze jest kolekcja GARDEN, doskonale nadająca się na przyjęcie weselne organizowane w plenerze, albo do pełnej pięknych kwiatów sali weselnej. Do magicznego ślubnego ogrodu goście przybędą po otrzymaniu pięknych zaproszeń z kwiatowymi motywami, dostępnych w aż kilkunastu wariantach kolorystycznych. Na każdym stole weselnym, prawdopodobnie udekorowanym kwiatami, znaleźć może się personalizowane menu weselne dostępne w 18 wariantach. Panna młoda będzie mogła w ten sposób wybrać swoje ulubione kwiaty i wariant kolorystyczny.
Do tej kolekcji dodatków weselnych zaliczają się także między innymi kwiatowa księga gości, plany i numery stołów, pudełka na koperty, alkohol i ciasta oraz dekoracyjne zawieszki. To idealny wybór szczególnie na wiosenny lub letni ślub, gdy przyroda kwitnie wieloma barwami.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij