nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Kolekcja Biała Stodoła

Przyszłe pary młode coraz częściej szukają sposobów na oryginalne wesele. Jednym z nich jest motyw rustykalny lub swojski, do którego idealnie pasuje kolekcja BIAŁA STODOŁA. Została zainspirowana naturą i wyjątkowym swojskim klimatem.
Grafika na dodatkach weselnych przedstawia romantyczne kwiaty na tle białych, rustykalnych desek. Kolekcja obejmuje produkty z różnych kategorii, które łączy wspólny design. Przyszłe pary młode znajdą w niej między innymi zaproszenia ślubne, księgi gości, zawieszki na alkohol, naklejki na ciasto, pudełka na koperty, menu, numery stołów, pudełka na ciasto oraz pudełka na alkohol. Szczególnie w przypadku hucznych wesel niezbędny jest plan stołów oraz winietki, by ułatwić gościom zajęcie właściwego miejsca.
Dostępne są w 18 wspaniałych wzorach, dzięki czemu każda przyszła para młoda wybierze odpowiednią kolorystykę wpisującą się w motyw przewodni wesela. Kolekcja BIAŁA STODOŁA jest szczególnie dedykowana nowożeńcom planującym ślub i wesele w okresie wiosennym i letnim.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij