nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Juta, koronki

Juta z koronką

Juta i koronki dostępne w naszym sklepie internetowym pozwolą stworzyć modne dekoracje w stylu rustykalnym. Pary Młode coraz częściej decydują się na to, aby wiejski i swojski klimat dominował na ich weselach. Szukając oszczędności w napiętym budżecie, tworzą własnoręczne ozdoby na krzesła czy stoły. Jeśli chcecie w oryginalny sposób udekorować salę weselną, koronki i juta to dwa świetne i uzupełniające się materiały, które pomogą Wam wykonać ozdoby spójne ze stylem rustykalnym.
Juta dostępna u nas pomoże Wam stworzyć dekoracje handmade. Wspaniale współgra ona z weselami odbywającymi się w plenerze i na wsi, a w połączeniu z koronką, prezentuje się pięknie i stylowo. Jest to materiał plastyczny, z którego z łatwością stworzycie kokardy, elementy do przyozdobienia bukietów czy fantazyjne wianki i pokrowce na sztućce. Koronka idealnie pasuje do wydarzeń romantycznych, dlatego też warto wykorzystać ją jako element dekoracyjny na weselu. Stworzycie z niej ozdoby dla winietek i zaproszeń ślubnych, kokardy do bukietów, możecie nimi również ozdobić świeczniki czy pojemniki na pieczywo. W naszym sklepie dostępne są również szarfy jutowe z koronką, które będą strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o dekorację krzeseł na sali weselnej. 
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij