Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Garden III

Zaproszenia ślubne Garden III wyróżniają się pięknymi motywami kwiatowymi, które na nich dominują. Kwiaty bardzo często pojawiają się na przyjęciach weselnych, dlatego też wiele Par Młodych decyduje się na to, aby również zaproszenia ślubne dostarczane do gości, pełne były tego uniwersalnego, ponadczasowego i subtelnego motywu. Nasza zaproszenia z serii Garden III przedstawiają pełne barw kompozycje kwiatowe, którym jednocześnie trudno zarzucić banalność. Klasyczna biel pięknie komponuje się z kolorowym wykończeniem, a cała stylistyka zaproszeń jest pełna gracji i harmonii.
Jeśli zdecydowaliście się na przyjęcie weselne w stylu rustykalnym albo planujecie wprowadzić na salę weselną wiele żywych kwiatów, zaproszenia ślubne z kolekcji Garden będą dla Was idealne. Wybór zaproszenia ślubnego może stać się inspiracją do wyboru motywu przewodniego przyjęcia i dobrania odpowiedniej kolorystyki wszystkich elementów dekoracyjnych. Zaproszenia Garden III dostępne w naszym sklepie są personalizowane, dostępne z białą kopertą i dają możliwość wyboru rodzaju papieru, na jakim zostaną wykonane.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij