Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Garden I

Zaproszenia ślubne z kolekcji Garden w tym wydaniu wyróżniają się niezwykle elegancką stylistyką i zostały wzbogacone o charakterną i ciekawą wizualnie kokardkę, która podnosi ich walory estetyczne. Motyw kwiatowy, który pojawia się na zaproszeniach Garden nawiązuje do różnorodnych kwiatów, które można znaleźć nie tylko w kwiaciarni, ale również w ogrodzie czy na łące. Jeśli planujecie wesele w stylu folkowym, boho czy rustykalnym - wybór zaproszeń z tej kategorii może okazać się strzałem w dziesiątkę.
W zaproszeniach ślubnych Garden elementem dominującym jest kokarda, spójna kolorystycznie z motywami kwiatowymi znajdującymi się na zaproszeniu. Kokarda ta nie tylko pięknie się prezentuje, ale stanowi ciekawy kontrapunkt dla swobodnych i naturalnych kwiatów. Wysłanie do gości weselnych zaproszenia Garden będzie dobrym sposobem na poinformowanie ich, że wasze przyjęcie będzie łączyło w sobie naturalne elementy (np. świeże, polne kwiaty) z niewymuszoną elegancją. W pełni spersonalizowane zaproszenie Garden z czerwoną kokardą  na pewno zostanie zapamiętane przez gości i nie będzie przypominać żadnego z zaproszeń, które otrzymali do swoich rąk dotychczas.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij