Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Garden

Przekazanie gościom zaproszeń ślubnych z kolekcji Garden, to sposób, aby zakomunikować im, że zbliża się Wasz najważniejszy dzień. Zaproszenia te szczególnie dobrze sprawdzą się, jeśli planujecie swoje przyjęcie weselne w plenerze albo chcecie, aby sala weselna ozdobiona była dużą ilością naturalnych kwiatów. Piękne zaproszenia z motywami kwiatowymi, dostępne w wielu różnych wariantach, z łatwością można dobrać do planowanej kolorystyki całego przyjęcia i motywu przewodniego, w jakim się ono odbędzie.
Zaproszenia ślubne z kolekcji Garden można zamówić na jednym z trzech rodzajów papieru, zależnie od indywidualnych preferencji. Mają one format A5 (przed złożeniem) i są w pełni personalizowane. Zamawiając je w naszym sklepie otrzymacie gratis kopertę, na której znajdą się imiona i nazwiska osób, do których one powędrują. Jeśli na Waszej sali weselnej dominować będą najmodniejsze obecnie odcienie pastelowego morza, to zaproszenie ślubne szczególnie powinno przypaść Wam do gustu. Do zaproszeń ślubnych Garden można dobrać spójne wizualnie księgi gości, winietki na stół czy pudełka, w których rozdacie gościom weselnym ciasto.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij