Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Etykiety personalizowane

Naklejki personalizowane

Naklejki na pudełka z ciastem to doskonały pomysł, by w miły sposób pożegnać weselnych gości. W końcu planując uroczystość zwykle zamawiamy duży zapas słodkich pyszności, więc pod jej koniec część z nich pozostaje nienaruszona. Najlepiej, jeśli wręczymy je bliskim na pożegnanie.
W tym celu korzystamy ze specjalnych pudełek, na których umieszczamy naklejki. W naszym sklepie proponujemy między innymi etykiety personalizowane. Na nich obok wspaniałych motywów ozdobnych może znaleźć się zaproponowany przez nowożeńców tekst – najczęściej indywidualne podziękowanie za przybycie i wspólne świętowanie tych pięknych chwil.
Personalizowane etykiety są u nas dostępne w ponad dwudziestu motywach weselnych, z których każdy zawiera do wyboru kilkanaście wariantów. W ten sposób można u nas znaleźć idealne etykiety na wesele w stylu boho, albo na ślub w stylu rustykalnym. Wśród zaproponowanych wzorów dominują motywy złożone z kwiatów, ale spotkać można także nieszablonowe i humorystyczne kreacje, które nadadzą uroczystości wyjątkowego charakteru.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij