nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Duże cyfry

Foliowe balony

Dekoracje imprezowe potrafią doskonale nadać odpowiedniego klimatu każdej uroczystości. Wśród nich od lat prym wiodą oczywiście balony, które uwielbiają najmłodsi i dorośli. W naszej ofercie znajdują się między innymi balony foliowe, które prezentują się szczególnie efektownie i przyjmują bardzo ciekawe kształty tworząc liczby, napisy i odwzorowując dobrze znane motywy.
Balony foliowe mogą towarzyszyć nam przy wielu okazjach. Na urodziny możemy polecić na przykład balon foliowy Happy Birthday w kolorze złotym. Jest on dostępny także w srebrnym wydaniu. Różnokolorowe balony z cyframi pomogą stworzyć liczbę odpowiadającą liczbie skończonych lat lub jubileuszowi. Poza tym w naszej ofercie można znaleźć także balony foliowe w kształcie gwiazdek lub serca, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Każdą imprezę umili balon foliowy w kształcie napisu „Party”. Z kolei przy wejściu, gości może przywitać balon z napisem „Hello”. W naszej skarbnicy dekoracji każdy znajdzie coś dla siebie.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij