Zaproszenia ślubne z personalizacją.

Winietki na wesele



 
Usadzenie gości przy stołach weselnych nie należy do zadań łatwych. Wiele Par Młodych zmaga się z szeregiem dylematów, wśród których pojawia się również ten dotyczący winietek. Jak zareagują na nie goście? Czy nie wywołają niepotrzebnego zamieszania? Czy warto szukać pieniędzy w napiętym już budżecie ślubnym na taki dodatkowy wydatek?

Winietki to karteczki, które zawierają w sobie imię i nazwisko gościa i postawione są przy określonym i przeznaczonym dla niego miejscu przy stole. Winietka to rozwiązanie praktyczne, które może być równocześnie pomysłem na upominek czy elementem dekoracyjnym. Ostatnio dużą popularnością cieszą się oryginalne winietki weselne np. w formie wbitych w babeczki czy owoce karteczek oraz winietki ślubne glamour, które świetnie zgrywają się z weselami utrzymanymi w tym stylu.

Winietki ślubne na stół - dlaczego warto?

Głównym argumentem przemawiającym za winietkami jest brak pośpiechu w zajmowaniu miejsc przy stoliku i sprawna organizacja całego przyjęcia. Goście migiem dostrzegą karteczki na stołach, dzięki czemu nie będą musieli martwić się o to, aby zająć odpowiednie dla nich miejsce. Warto zdecydować się również na plan stołów i ich numerację, co jeszcze bardziej usprawni cały proces. Goście będą czuli się komfortowo i spokojnie wzniosą toast za zdrowie Pary Młodej, a przy tym będą mieli pewność, że usiądą przy jednym stole ze znajomymi i rodziną. Argumentem przemawiającym za winietkami jest również to, że stają się one wartościowym elementem dekoracyjnym stołów. Jeśli będą odpowiednio dobrane do kolorystyki i motywu przewodniego całego przyjęcia, stworzą spójną wizualnie całość. Dzięki nim łatwiej będzie również dokładnie zaplanować, którzy goście znajdują się przy głównym stole i zajmą swoje miejsca najbliżej Pary Młodej.

Winietki na ślub - co przemawia przeciw nim?

Aby odpowiednio rozmieścić winietki, trzeba dobrze znać swoich gości, a także relacje, które między nimi panują. Jeśli Para Młoda nie posiada takich informacji, może to poskutować usadzeniem obok siebie osób, które mają skrajnie inne poglądy, temperament czy wiek. Może stać się to przyczyną niepotrzebnego konfliktu. Winietki są też dodatkowym kosztem, który czasami może być trudny do zmieszczenia w napiętym budżecie. Warto jednak pamiętać o tym, że w porównaniu z całym weselem, nakład pieniężny potrzebny na ich przygotowanie, będzie bardzo mały. Może zdarzyć się również tak, że goście będą narzekać na to, że mają z góry narzucone miejsca przy stole, szczególnie wtedy, kiedy niekoniecznie przypadną im do gustu.

 
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij