nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Zwrot towaru:

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo  pobrać formularz odstąpienia od umowy  wypełnić go i odesłać wraz z towarem i dowodem zakupu na adres: DodatkiWeselne.pl  Ryszard Puciłowski ul. Daleka 1b/1 15-037 Białystok tel. 697068077 , informując wcześniej nas o  swojej decyzji przesyłając formularz na nasz adres e -mail  sklepu:  sklep@dodatkiweselne.pl .
 

Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).
 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Zwroty należy wysyłać przesyłkami rejestrowanymi – SKLEP NIE PRZYJMUJE PRZESYŁEK POBRANIOWYCH.
 

Skutki odstąpienia od umowy
 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.
 

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz , niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Termin 
jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

 
Reklamacje:

 W przypadku składania reklamacji lub zwrotu zakupionego towaru należy dołączyć oryginał paragonu lub fakturę VAT.

Aby zwrócić towar, należy pobrać formularz reklamacyjny, wypełnić go i odesłać wraz z towarem i dowodem zakupu na adres:  DodatkiWeselne.pl Ryszard Puciłowski ul. Daleka 1b/1 15-037 Białystok tel. 697068077

Reklamowany towar Kupujący przesyła Sprzedającemu najtańszą formą wysyłki dostępną w sklepie DodatkiWeselne.pl czyli Kurier 48 Poczta Polska - koszt wysyłki ponosi sklep DodatkiWeselne.pl i koszt ten zostanie zwrócony Kupującemu na podany numer konta w formularzu reklamacyjnym towaru o ile reklamacja zostanie uwzględniona. W przypadku wysłania inną formą wysyłki, różnice w formach wysyłki ponosi Kupujący.

W przypadku uznania reklamacji, następuje wymiana na towar taki sam, lecz pozbawiony wad, lub w przypadku gdy danego towaru nie ma, zwracany jest koszt za towar i wysyłkę, za którą zapłacił Kupujący.

Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od otrzymania reklamowanego towaru.

Kwota zwrotu obejmuje: koszt towaru, koszt dostawy poniesiony  przy odesłaniu reklamowanego towaru. 


 
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij