nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.
Od kilku miesięcy panuje pandemia koronawirusa, która postawiła wiele Par Młodych przed koniecznością przemyślenia daty ceremonii. Obecnie organizacja tego rodzaju uroczystości jest już możliwa, jednak Młodzi muszą zmierzyć się z wieloma obostrzeniami i zmianami. Aktualne pozostaje pytanie – co ze ślubem? Czy przełożenie terminu ślubu to dobry pomysł?
Mimo tego, że gospodarka została już odmrożona, każdego dnia dowiadujemy się o nowych przypadkach zachorowań na SARS-CoV-2 w Polsce i na świecie. Media nieustannie podają również informacje o weselach, które stały się ogniskiem lokalnych zarażań koronawirusem. Rodzi się pytanie – co dalej? Jak Ministerstwo Zdrowia będzie reagować na bieżącą sytuację? Czy możliwy jest powrót obostrzeń?

Ślub kościelny 2020 zmiany

Już od 6 czerwca 2020 roku możliwa jest organizacja przyjęć weselnych, na których jednak może pojawić się jedynie 150 gości. Pary Młode muszą zmierzyć się jednak z szeregiem wytycznych dotyczących bezpiecznego świętowania. Tegoroczni nowożeńcy mają przed sobą naprawdę wymagające zadanie. Muszą ograniczyć liczbę zaproszonych osób i jednocześnie mieć na uwadze to, że część z nich może odmówić przybycia ze względu na obawę o swoje zdrowie.  W Polsce pojawił się również podział na strefy, z których niektóre z powiatów znajdujących się w czerwonej strefie nie rekomendują organizacji zabaw weselnych, ze względu na występujący na tym terenie dynamiczny wzrost zachorowań. Minister Zdrowia zaznaczył jednak, że głównym ogniskiem nadal pozostają zakłady pracy, więc nie przewiduje istotnych zmian w kwestii organizacji wesel. Pary Młode muszą jednak na bieżąco monitorować sytuację, co rodzi wiele pytań o to, czy warto przełożyć termin ślubu na bardziej bezpieczny okres. Bez odpowiedzi pozostaje jednak pytanie, kiedy sytuacja się ustabilizuje, a obostrzenia przestaną obowiązywać.

Ślub Kościelny - wymagania

Pary Młode, które zamierzają pobrać się w Kościele, muszą zmierzyć się z tym, że ich ślubne stylizacje powinny być uzupełnione o maseczki zasłaniające usta i nos. Nie otrzymają również komunii świętej do ust, a na dłonie. Istotne jest jednak to, że w Kościele nie ma obostrzeń dotyczących liczby osób. Młodzi mogą więc zaprosić na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego wszystkich pożądanych gości, bez konieczności redukowania ich liczby.
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij