nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.
Dla wielu osób trzema obowiązkowymi elementami udanego wesela jest pyszne jedzenie, dobra muzyka i alkohol. Wysokoprocentowy trunek może spełniać na przyjęciu nie tylko funkcję rozrywkową, ale również stać się elementem dekoracji sali weselnej i stołów. Pary Młode, które chcą, aby ich wesele na długo pozostało w pamięci gości, powinny zadbać o odpowiednią oprawę dla alkoholu.

Już na samym początku przyjęcia weselnego można zaskoczyć gości ścianką, na której znajdzie się powitalny szampan oraz kolorowe drinki. Aby podać tzw. Welcome drinka w nieco ciekawszej formie można zrezygnować z tradycyjnego roznoszenia alkoholu przez kelnerów na rzecz wypożyczonego regału z półkami, ozdobionego w stylu całej sali weselnej. Dobrze sprawdzą się również przeszklone szafki z metalowym stelażem, które będą nawiązywać do stylu glamour. Jeśli wesele ma rustykalny charakter albo klimat boho, idealne będą półki ozdobione roślinnymi i kwiatowymi dekoracjami.

Butelki z kranikiem na alkohol i grawerowane butelki na alkohol

Na weselnych stołach zamiast tradycyjnych butelek z wódką, można postawić te, które posiadają personalizowane etykiety albo zawieszki. Jeśli tak przygotowana papeteria będzie nawiązywała wizualnie do zaproszeń i wpisywała się w dekorację całej weselnej sali, będzie prezentować się to znakomicie. Poza wódką warto zdecydować się również na inne trunki, jak np. whiskey czy wino. Whiskey można podać w butelkach z kranikiem ustawionych w wyznaczonym i przygotowanym do tego miejscu. Doskonale sprawdzą się również mini buteleczki na nalewki, szczególnie te przygotowane przez ojca Panny Młodej czy dziadka Pana Młodego.

A może samoobsługowy drink bar dla gości?

Na współczesnych weselach bardzo często pojawiają się barmani, którzy serwują gościom kolorowe drinki. Można jednak pójśc krok dalej, a jednocześnie zaoszczędzić trochę pieniędzy, decydując się na przygotowanie samoobsługowego drink baru. Weselnicy będą mieli większy wybór tego, co chcą pić, co zawsze jest mile widziane. Tak zorganizowane miejsce warto wyeksponować, a wówczas stanie się ozdobą całego wesela.
 
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij