nowosciZaproszenia ślubne z personalizacją.

Albumy na zdjęcia

Album na zdjęcia ślubne

Fotografie to jedne z najwspanialszych pamiątek ze ślubu i wesela. Przypominają nam ten wspaniały dzień przez wiele lat i zajmują szczególne miejsce. Dlatego właśnie powinny liczyć na efektowną oprawę, która dodatkowo ochroni zdjęcia przed uszkodzeniem.
W sklepie, który stara się udostępniać klientom wszystkie niezbędne dodatki weselne nie mogło zabraknąć albumów na ślubne zdjęcia. Po uroczystości i wywołaniu fotografii, zdjęcia trafią nie tylko do mieszkania młodej pary. Ślubny album ze zdjęciami otrzymają także rodzice, inni członkowie rodziny i przyjaciele. Prezent musi być efektowny, więc postawiliśmy na interesujące kreacje.
Album Beautiful Stories odznacza się wyjątkową elegancją ze względu na ciemną oprawę i efektowny złoty napis. Równie piękny, choć prezentujący odmienny styl jest album Precious Moments z okładką w łososiowym kolorze. Ten model jest dostępny w naszym sklepie w kilku wariantach kolorystycznych, by każda para młoda mogła dokonać idealnego wyboru. W końcu album będzie im towarzyszył do końca życia.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności
Dostawa gratis od 190 zł
Dostawa gratis od 299 zł
Zwrot przez 14 dni
Zwrot przez 14 dni
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
99% poleceń na Ceneo
99% poleceń na Ceneo

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia

Zamknij